SUCEAVA:

Adresa: Str. Humorului nr. 81
Telefon: +40 (330) 780 005
Fax: +40 (230) 526690
Email: office@eurospeed.ro


View Eurospeed - Suceava in a larger map

BUCURESTI:

Adresa: jud. Ilfov, com. Berceni, nr. 1270 A
Telefon: +40 (737) 070101
Email: office@eurospeed.ro
Email: receptie.bucuresti@eurospeed.ro


View Eurospeed - Bucuresti in a larger map

CHITILA:

Adresa: Macului 1, Rudeni
Email: daniela.vlad@eurospeed.ro


View Eurospeed - Chitila in a larger map

PROGRAM SI INFORMATII

Luni - Vineri 08.00 - 18:00
Sambata 09.00 - 14.00

DATE FISCALE:

Nr. inreg. Registrul Comertului: J33/241/2000
CUI/CIF: RO13069275
Capital Social: 409.100 lei
Sediu Social: Str. Humorului, Nr. 81, Scheia, Jud Suceava
Cont: RO46BTRL03401202380836XX
Banca: Banca Transilvania

SUCEAVA

Programari Service/ITP: 0230.526924

Vanzari camioane noi si rulate:

Andrei Huma
Mobil: +40 (799) 107960
E-mail: andrei.huma@eurospeed.ro

Andrei Albu
Mobil: +40 (745) 525032
E-mail: andrei@eurospeed.ro

Lucian Ciotu
Mobil: +40 (738) 010648
E-mail: lucian.ciotu@eurospeed.ro

Alexandru Lavric - IT Network Architect
Mobil: +40 (754) 069996
E-mail: alexandru@eurospeed.ro

Anvelope:

Mihai Luculescu
Mobil: +40 (743) 330631
E-mail: mihai.luculescu@eurospeed.ro

Service:

Alin Havris - Sef Service
Mobil: +40 (758) 039938
E-mail: alin.havris@eurospeed.ro

Tatra Logo

Cezar Amarandei - Functionar Informatii Clienti
Mobil: +40 (748) 118383
E-mail: cezar@eurospeed.ro

Valentin Jahaleanu - Consilier Service
Mobil: +40 (738) 010647
valentin.jahaleanu@eurospeed.ro

Piese de schimb si accesorii:

Ionut Olanescu
Mobil: +40 (748) 118385
E-mail: ionut@eurospeed.ro

George Samoilescu
Mobil: +40 (743) 330634
E-mail: george@eurospeed.ro

Andreea Tuiu - Vanzari Piese IVECO
Mobil: +40 (732) 731303
E-mail: andreea@eurospeed.ro

EUROSPEED EST

Dan Neagu
Mobil: +40 (724) 023240
E-mail: office@eurospeedest.ro

CRAIOVA

Marian Baluta - Consilier Comercial
Mobil: +40 (731) 344175
E-mail: marian.baluta@eurospeed.ro

BUCURESTI

Ovidiu Nita - Director Executiv
Mobil: +40 (725) 167113
E-mail: ovidiu.nita@eurospeed.ro

Vanzari camioane noi si rulate:

Ionut Paval - Vanzari Autovehicule
Mobil: +40 (747) 561011
E-mail: ionut.paval@eurospeed.ro

Anvelope:

Christina Bunescu – Asistent Vanzari Anvelope
Mobil: +40 (725) 059922
E-mail: christina.bunescu@eurospeed.ro

Service si Piese de Schimb:

Eduard Barbut - Sef Receptie Service
Mobil: +40 (737) 070101
E-mail: eduard.barbut@eurospeed.ro

Constantin Pocris - Functionar Informatii Clienti
Mobil: +40 (725) 050029
E-mail: constantin.pocris@eurospeed.ro

GTO PIESE DE SCHIMB (Chitila)

Laurentiu Enescu – Director Vânzari Piese
Mobil: +40 (724) 526040
E-mail: l.enescu@gto-parts.ro

CHITILA

Daniela Vlad - Area Sales Manager
Mobil: +40 (731) 213439
E-mail: daniela.vlad@eurospeed.ro

SERVICII HANDELING COMBUSTIBIL AERONAVE

Razvan Ursu – Director Executiv
Mobil: +40 (757) 031166
E-mail: razvan@eurospeed.ro